KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15243003
nr 1524 3003
Pedro Ascencio
(f. 1951), Mexiko
Komposition med kvinnofigur. Signerad, daterad -90. Akvarell, bildmått: ca 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Pedro Ascencio, Mexikansk målare född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:35:17
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
7
600 kr